مشاهده مطلب

      ۱۰ تیر ۱۳۹۷      ۰             12868      اجتماعی   Print This Post Print This Post

هجدهمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ هجدهمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود. یکشنبه تیم‌ ملی فوتبال اسپانیا به مصاف میزبان این رقابت‌ها می‌رود و بازیکنان تیم ملی کرواسی مقابل دانمارک صف آرایی می‌کنند.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

برنامه و ساعت دیدار‌های روز هفدهم جام جهانی ۲۰۱۸

اسپانیا – روسیه /ساعت ۱۸:۳۰

  • تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا – روسیه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف یکدیگر می‌روند. روسیه در اولین مسابقه خود مقابل عربستان به برتری ۵ بر صفر رسید و در تقابل با مصر ۳-یک پیروز شد تا با روحیه خوبی مقابل یاران سوارز قرار بگیرد، اما در سومین بازی موفق به کسب امتیاز نشد و ۳ بر صفر متحمل شکست خورد.
  • اسپانیا در مرحله، ۵ امتیاز کسب کرد و همراه با یاران رونالدو به مرحله حذفی صعود کردند. اسپانیایی ها در اولین مسابقه با پرتغال به تساوی ۳ – ۳ رسیدند، سپس مقابل ایران با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند و رو در روی مراکش هم ۲-۲ متوقف شدند.

دانمارک – کرواسی /ساعت ۲۲:۳۰

  • در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های ملی فوتبال دانمارک – کرواسی از ساعت ۲۲:۳۰ مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. کرواسی در گروه چهارم جام جهانی ، مقابل نیجریه ۲ بر صفر به پیروزی رسیدند و سپس در تقابل با آرژانتین ۳-صفر  پیروز شدند و موفق شدند، ۲-یک ایسلند را شکست دهند و با ۹ امتیاز به مرحله حذفی صعود کنند.
  • دانمارک  با کسب ۵ امتیاز در رده دوم گروه سوم قرار گرفت. آن‌ها ابتدا پرو را یک بر صفر شکست دادند، مقابل استرالیا به تساوی یک – یک و مقابل فرانسه به مساوی بدون گل رضایت دادند تا با کسب ۵ امتیاز و پس از فرانسه راهی مرحله بعد شوند.
 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

صابر خراسانی

.